SasuSaku
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

In jos
Admin
Admin
Admin
Mesaje : 4
Data de înscriere : 13/07/2018
Varsta : 28
https://sasusakulovers.yoo7.com

Reguli Generale Fan Ficuri Empty Reguli Generale Fan Ficuri

Vin Iul 13, 2018 5:04 am
1.Nu vă însuşiţi drepturi de autor asupra unor opere ce nu vă aparţin ! Dacă tot doriţi să postaţi o operă ce nu este a dumneavoastră ( v-a plăcut sau v-a impersionat ), în topicul creat de dumneavostră + în descrierea topicului, sunteţi obligaţi să treceţi următoarele cuvinte: "  Declar pe proprie răspundere că această operă nu-mi aparţine dar o postez deoarece mi-a plăcut mult ( sau oricare alt motiv ). " Dacă veţi fi prinşi că aţi postat un fic ce nu e al vostru şi nu aţi anunţat o să fiţi banaţi pe cont pe o perioadă nedeterminată de timp.

2. Este interzisă folosirea semnelor şi a emoticoanelor în titlu, dar şi în capitolele creaţiei. Culorile stridente sau prea închise, scrisul mic sunt interzise.

3.  Un capitol trebuie să aibă minim 25 de rânduri.

4. Actele sexuale detaliate in ficuri, ficuri de tip + 18 ( adică cele +17), fan ficuri yaoi ( cupluri de băieţi) sau yuri (cupluri de fete) , sunt permise dar cu semnele necesare (+18!!!!).

5.Cuvintele vulgare/jignitoare folosite de membri adresate altor membri sunt strict interzise.
Sus
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum